PODLAHA

Do každého stanu nabízíme jako doplněk podlahu. Podlaha vám vytvoří rovný a pevný podklad pro chůzi a zabrání tak nepříjemnému pocitu z nestabilního podkladu, kterým může být tráva, hlína, štěrk atp.

 

PÓDIUM

Na vaší akci postavíme podium požadovaných rozměrů, otevřené nebo zastřešené. Podia mají voděvzdornou a protiskluzovou úpravu, jsou vybavena stavitelnými nohami a schody.

 

KOBEREC

Každý pevný podklad stanu nebo podlahu můžeme pokrýt kobercem, který prostor zútulní. Nabízíme levné koberce na jedno použití nebo kvalitní zátěžové koberce různých barev dle aktuálních vzorníků.

 

STROPNÍ POHLED (baldachýn)

Každý stan lze doplnit baldachýnem, který nachází uplatnění zejména na VIP akcích typu firemních oslav, svateb atp. Je bílý, nadýchaný a kompletně zakryje konstrukci a opláštění stanu. Baldachýn je dodáván výhradně v bílé barvě.

 

PIVNÍ SETY neboli „sedací souprava“

Pivní sety jsou vyrobeny ze dřeva a kovového podnoží a skládají se z jednoho stolu a dvou lavic. Kapacita pivního setu je max. 8 osob. Pivní sety nalézají uplatnění zejména tam, kde je potřeba umístit co nejvíce sedících osob přímo do stanu. Pivní sety jsou skládací a rychle se staví.

 

PÁRTY NÁBYTEK

Pod názvem párty nábytek nabízíme stoly (kulaté, obdélníkové), ubrusy, židle, potahy na židle, bistro stolky, barové židle, věšáky – štendry atd.

TOPENÍ

Nabízíme všechny druhy topidel od elektrických, plynových až po naftová. Druh topidla je vhodné volit především podle velikosti vytápěného prostoru a délky akce. Plynová topidla „tzv. hříbky“ mají výhodu v tom, že nepotřebují přívod elektřiny. Naftová zase ve svém výkonu vytopeného prostoru se spalovací jednotkou mimo stan.

 

ELEKTROCENTRÁLA

V případě, že pořádáte akci mimo zdroj elektrické energie, přichází na řadu elektrocentrály, které vám zabezpečí hladký průběh dodávek elektřiny po celou dobu akce. Nabízíme jedno či troj fázové elektrocentrály od 4 kVA až po 200 kVA.

 

OSVĚTLENÍ

Nejčastěji se jako osvětlení ke krátkodobým účelům využívají halogenová světla, která mají vysokou svítivost.

 

OZVUČENÍ

Data projektory – zpětné projektory – vizualizéry – plazmové obrazovky a LCD displeje, projekční plátna a matnice -   DVD přehrávače -  videokamery – mikrofony – přehrávače - reproduktory - notebooky - bez rámečkové monitory

 

CATERING

Spolupracujeme se špičkovou cateringovou společností, která na trhu působí již 15 let a za tuto dobu si svojí kvalitní prací získala mnoho spokojených klientů. Zajistíme dodávku cateringu jak pro malé akce od několika desítek osob, až po velké v řádech tisíců osob.

 

ODPADKOVÉ KOŠE

Nabízíme stojany na odpadkové pytle o objemu 120 l

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA