Párty stany a pagody doplní a zpříjemní téměř každou venkovní akci. Párty stan a pagoda jsou nepostradatelným pomocníkem nejen při nepřízni počasí – déšť, sníh, vítr, ale plní i funkci clony proti slunci. Párty stan má sedlovou střechu, stabilní konstrukci, PVC opláštění a je velmi rychle postaven k přímému použití. Největší výhodou párty stanů je jejich segmentový systém, který umožňuje nastavení délky dle potřeby, tak aby svojí velikostí přesně odpovídal vašim potřebám. Pagoda nabízí nevšední tvar přístřešku v podobě beduínského stanu. Velmi často se používá jako doplněk párty stanu.

 

PŘÍKLAD

Základní rozměr párty stanu je 10x5 m, přidáním dalšího modulu získáte rozměr 10x10 m, přidáním dvou modulů vznikne rozměr 10x15 m atd.

Párty stany dodáváme v bílé barvě. Lze použít jen střechu a nechat párty stan otevřený, případně uzavřít bočnicemi – neprůhlednými nebo se slídovými okny. Párty stan lze postavit téměř na jakémkoliv rovném typu podkladu.

 

NABÍZENÝ ROZMĚR PÁRTY STANU

šířka 10 m, délka neomezena  - v segmentech po 5 m.

(10x5 m, 10x10 m, 10x15 m, 10x20 m, 10x25 m, 10x30 m atd.)

 

Nabízený rozměr pagody: 5x5 m

 

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ

podlaha, podium, koberec, stropní baldachýn, pivní sety, párty nábytek, topení, osvětlení, atd.

 

ZAJISTÍME

ozvučení, catering, elektrocentrály, topení, odpadkové koše atp.

 

NEJČASTĚJŠÍ VYUŽITÍ

Kulturní a společenské akce, sportovní akce, cateringové akce, svatby, veletrhy a výstavy, prodejní akce, rodinné oslavy atp.

   

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA