PÁRTY STANY A PAGODY

PÁRTY STANY A PAGODY

Párty stany a pagody doplní a zpříjemní téměř každou venkovní akci. Párty stan a pagoda jsou nepostradatelným pomocníkem nejen při nepřízni počasí – déšť, sníh, vítr, ale plní i funkci clony proti slunci. Párty stan má sedlovou střechu, stabilní konstrukci, PVC opláštění a je velmi rychle postaven k přímému použití. Největší výhodou párty stanů je jejich segmentový systém, který umožňuje nastavení délky dle potřeby, tak aby svojí velikostí přesně odpovídal Vašim potřebám. Pagoda nabízí nevšední tvar přístřešku v podobě beduínského stanu. Velmi často se používá jako doplněk párty stanu.

ROZMĚRY PÁRTY STANU

Šířka 10 m, délka neomezena  - v segmentech po 5 m.

Příklady: párty stan 10x5 m, 10x10 m, 10x15 m, 10x20 m, 10x25 m, 10x30 m atd.

ROZMĚRY PAGODY

5x5 m, který lze vzájemně propojovat pomocí okapů, čímž lze vytvořit požadovaný zastřešený prostor.

Párty stany a pagody dodáváme v bílé barvě. Lze použít jen střechu a nechat párty stan nebo pagodu otevřené, případně uzavřít bočnicemi – neprůhlednými, se slídovými okny nebo transparentní. Párty stan a pagodu lze postavit téměř na jakémkoliv rovném typu podkladu.

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ

Podlaha, koberec, stropní baldachýn, pivní sety, party nábytek, odpadkové stojany na pytle, topení, osvětlení, atd.

ZAJISTÍME

Ozvučení, catering, zábavné atrakce atp.

VYUŽITÍ

Kulturní a společenské akce, sportovní akce, cateringové akce, svatby, veletrhy a výstavy, prodejní akce, rodinné oslavy atp.

NŮŽKOVÉ STANY

Nůžkové stany jsou ideálním řešením všude tam, kde potřebujete opravdu rychlý přístřešek. Nůžkové stany lze snadno postavit během několika minut a vzájemně je propojovat pomocí okapů, čímž lze vytvořit požadovaný zastřešený prostor. Můžete použít jen střechu a nechat nůžkový stan otevřený, případně jej uzavřít bočnicemi. Bočnice se jednoduše přichycují ke konstrukci pomocí suchých zipů, střecha je součástí konstrukce.

Nůžkové stany lze postavit téměř na jakémkoliv rovném typu podkladu a vzhledem k jejich hmotnosti a jednoduchosti montáže, to hravě zvládne každý sám. Součástí nůžkového stanu je přepravní vak, který umožňuje pohodlnou přepravu osobním autem a kotevní sada do měkkého podkladu.

ROZMĚRY

Nůžkový stan 3x3 m, 4x4 m, 3x6 m, 4x6 m, 4x8 m

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ

pivní sety, party nábytek, osvětlení, okapy atd.

VYUŽITÍ

Kulturní a společenské akce, sportovní akce, cateringové akce, svatby, veletrhy a výstavy, prodejní akce, rodinné oslavy atp.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

PODLAHA

Do každého stanu nabízíme jako doplněk podlahu. Podlaha Vám vytvoří rovný a pevný podklad pro chůzi a zabrání tak nepříjemnému pocitu z nestabilního podkladu, kterým může být tráva, hlína, štěrk atp.

PÓDIUM

Na Vaší akci postavíme podium požadovaných rozměrů. Podia mají voděvzdornou a protiskluzovou úpravu, jsou vybavena stavitelnými nohami a schody.

KOBEREC

Každý pevný podklad párty stanu nebo podlahu můžeme pokrýt kobercem, který prostor zútulní. Nabízíme levné koberce na jedno použití nebo kvalitní zátěžové koberce různých barev dle aktuálních vzorníků.

BALDACHÝN

Každý stan lze doplnit baldachýnem, který nachází uplatnění zejména na VIP akcích typu firemních oslav, svateb atp. Je bílý, nadýchaný a kompletně zakryje opláštění stanu. Baldachýn je dodáván výhradně v bílé barvě.

PIVNÍ SET

Pivní set je vyroben ze dřeva a kovového podnoží a skládá se z jednoho stolu a dvou lavic. Kapacita pivního setu je max. 8 osob. Pivní set nalézá uplatnění zejména tam, kde je potřeba umístit co nejvíce sedících osob přímo do stanu. Pivní set je skládací a rychle se staví.

PARTY NÁBYTEK

Pod názvem party nábytek nabízíme stoly (kulaté, obdélníkové), ubrusy, židle, potahy na židle, bistro stolky, barové židle, věšáky – štendry, stojany na odpadkové pytle atd.

TOPENÍ

Nabízíme všechny druhy topidel od elektrických, plynových až po naftová. Druh topidla je vhodné volit především podle velikosti vytápěného prostoru a délky akce. Plynová topidla „tzv. hříbky“ mají výhodu v tom, že nepotřebují přívod elektřiny. Naftová zase ve svém výkonu vytopeného prostoru se spalovací jednotkou mimo stan.

OSVĚTLENÍ

Nejčastěji se jako osvětlení ke krátkodobým účelům využívají halogenová světla, která mají vysokou svítivost.

OZVUČENÍ

Data projektory – zpětné projektory – vizualizéry – plazmové obrazovky a LCD displeje, projekční plátna a matnice -   DVD přehrávače - videokamery – mikrofony – přehrávače - reproduktory - notebooky - bez rámečkové monitory

CATERING

Spolupracujeme se špičkovou cateringovou společností, která na trhu působí již 19 let a za tuto dobu si svojí kvalitní prací získala mnoho spokojených klientů. Zajistíme dodávku cateringu jak pro malé akce od několika desítek osob, až po velké v řádech tisíců osob.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA