Česká výroba - prvotřídní kvalita. Žádné "hobby provedení" známé ze supermarketů, které se vám rozpadne po několika použitích!

PIVNÍ SET

Je stabilní třídílná rozkladatelná souprava, skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Délka pivního setu je 220 cm, může být také 200, šířka stolu je 50 cm, dle požadavku je možno dodat i 60, 70 nebo 80 cm. Výhodou je vysoká stohovatelnost – až 26 pivních setů na paletě. Do setů lze také vypalovat různé reklamní texty. Dřevěná část je vyrobena z velmi kvalitní smrkové spárovky. K lepení se používá voděodolné německé lepidlo normy D4. Vrchní část je 3krát lakována, spodní část 1krát, speciálním německým plastickým lakem – s následným vypálením v UV tunelu. Kovová část podnože je vyrobena z ocelové pásoviny 30x30x3 mm (žádný ohýbaný plech 25x25x2 mm!), která se vyznačuje velkou pevností a stabilitou, což zaručuje bezpečnost při sezení.

 

PIVNÍ SET S OPĚRKOU

Pivní set s opěrkou je stohovatelný, skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciální sklopnou opěrkou, která umožňuje pohodlnější posezení na lavicích. Standardní délka pivního setu je 220 cm. Šířka stolu je variabilní mezi 50 - 80 cm, šířka opěrky je 14 cm.

 

PIVNÍ SET KULATÝ

Pivní set kulatý je stabilní rozkladatelná souprava, skládající se z jednoho stolu a tří lavic.

 

Technická data

Délka x šířka x výška – stůl 105x25x3 cm

Délka x šířka x výška – lavice 125x25x3 cm

 

Dětský pivní set

Myslíme i na děti, proto jsme do nabídky zařadili speciálně upravený dětský pivní set. Délka setu je 120 cm.

K přepravě pivních setů nabízíme ocelové přepravní klece pro 10, 15 a 20 setů

Pivni-set-2 Pivni-set-s-operkou-3 Pivni-set-kulaty-1

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA